Aktualności Lista aktualności

2021-06-04 2 Mistrzostwa oraz 2 vicemistrzostwa Polski zawodników Egidy w Bałtowie

DWA MISTRZOSTWA I DWA VICEMISTRZOSTWA POLSKI ORAZ TYTUŁ NAJLEPSZEJ ZAWODNICZKI ‼

04-06.06.2021, 702 zawodników, 65 klubów z całego kraju, w tym 6 Naszych wojowników. Z takimi liczbami odbyły się Mistrzostwa Polski dzieci i kadetów Jurassic Warriors IIi w formule pointfighting i lightcontact w kickboxingu.

Impreza odbywała w się w fantastycznym miejscu JuraPark - Bałtowski Kompleks Turystyczny pod ogromnym namiotem otoczonym atrakcjami dla każdego uczestnika.

Impreza stała na naprawdę wysokim poziomie, a każdy z zawodników aby zdobyć upragniony medal musiał wygrać kilka pojedynków.

????️Miło nam poinformować, że Mistrzem Polski ???????????? w formule light contact została Barbara Budek, która w kategorii kadet młodszy - 42 kg wygrała wszystkie swoje 4 pojedynki z czego walkę finałową przed czasem w pierwszej rundzie ????.

Basia została wybrana również Najlepszą Zawodniczką Light Contact wśród kadetów młodszych ‼????????‼. Barbara również nie zawiodła w formule pointfighting w kategorii kadet młodszy - 42 kggdzie została Vicemistrzynią kraju ???????? w finale ulegając zawodniczce z Krakowa.

????️ Mistrzynią Polski Została również Hanna Nowakowska ????????, która obroniła tytuł z zeszłego 2020 roku. Hania w formule pointfighting dzieci + 36 kg wygrała wszystkie swoje pojedynki nie tracąc przy tym ani jednego punktu ????

????️Fantastyczny start zanotował również Wojciech Nowakowski, który po 4 wygranych pojedynkach w formule walki pointfighting kadet starszy - 52 kg uległ w finale nieznacznie zawodnikowi z Warszawy. Tytuł Vicemistrza Polski ????????jest fantastycznym osiągnięciem Wojtka ????????. Warto zaznaczyć, że Wojciech również otarł się o medal w formule walk light contact gdzie przegrał w ćwierćfinałach wcześniej wygrywając swoje 2 pojedynki.

????️Niestety nie udało się zdobyć medali Arkadiuszowi Żabińskiemu, Maciejowi Jarmużewskiemu oraz Maji Wojnicz, którzy chodź mimo włożonego w 100% swojego wysiłku i pełnego zaangażowania, musieli uznać tego dnia wyższszość swoich przeciwników.

????️Podsumowując wracamy z Mistrzostw Polski w Bałtowie w sumie z:

➡️ 2x???????? tytułami Mistrza Polski ????????

➡️ 2x???????? tytułami Vicemistrza Polski ????????

➡️ ????tytułem Najlepszej zawodniczki ????.

Jest to bardzo dobry wynik Naszych zawodników i zarazem miła niespodzianka.????

Wielkie gratulacje dla wszystkich Egidziaków bez względu na wynik sportowy???????? pokazaliście, że jesteśmy mała ale za to WIELKĄ sportową rodziną ????

Część kosztów turnieju zostało sfinansowane ze środków z realizacji zadania publicznego Miasta i Gminy Biskupiec.